ÚvodO spoločnostiSlužbyReferencieUvod

10.02.2010

Spustenie novej web stránky!

Rozhodli sme sa pre našich klientov spustiť novú web stránku. Pripravené máme pre Vás kompletné portfólio našich služieb ako aj kontaktný formulár, ak máte na nás otázky. >>

Zobraziť všetky novinky

Prezeraním internetovej stránky Roman Fendek Consulting, s.r.o. súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:


Táto stránka bola vyvinutá pre potreby spoločnosti Roman Fendek Consulting, s.r.o.. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Roman Fendek Consulting, s.r.o. zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.


Roman Fendek Consulting, s.r.o. si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.


Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve Roman Fendek Consulting, s.r.o. alebo tretích strán zmluvne viazaných so spoločnosťou Roman Fendek Consulting, s.r.o.. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom Roman Fendek Consulting, s.r.o.


Všetky osobné údaje získava Roman Fendek Consulting, s.r.o. od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kariéra, kontakt, dopyt) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

SprostredkovaniePoradenstvoKonzultácieProjektovanie